Košík

0

INŠPIRÁCIA, ŽIVOT

BOHO SLAVOBRÁNA TROJUHOLNÍK

prenájom boho slávobrána
blog

Ako vznikla boho slávobrána

S manželom obľubujeme boho štýl v domácnosti a rovnako sme zvolili tento štýl ja na našej svadbe. S láskou sme spolu vyrobili túto slávobránu, pred ktorou sme si povedali áno a založili tým svoju rodinu.

Tešíme sa, že naše dielo bude zdobiť mnoho ďalších krásnych svadieb a bude svedkom zrodu nových rodín plných lásky, šťastia, podpory a porozumenia.

 

 

Boho štýl na svadbe

Drevená slávobrána v tvare trojuholníka je jedinečným a výrazným doplnkom na Vašej Boho svadbe.

prenájom boho slávobrána

Slávobrána ja vyrobená z drevených smrekových trámov v odtieni agát. Na kovovom špici je vyzvárané symbolicky srdce na znak lásky. 

V mieste kvetinovej výzdoby sú umiestnené dva hroty na prichytenie Florexu (aranžovacia hmota na kvety) alebo priamo kvetín. Rozmer slávobrány je 192 x 235 cm (šxv) na jej prepravu je potrebná dodávka, ktorú máme k dispozícii po dohode vieme doviezť.

Doručenie v okolí Trnavy do 20km zadarmo iné dohodou. Slávobránu prenajímame na svadby, oslavy. Výborná ako pozadie pre fotenie ale aj na obrad. 

 Cena prenájmu: 50€/deň + doprava dohodou

Veľkosť: Rozmer 192 x 235 cm
Materiál: smrek, železo
Spôsob výroby: drevorezbárstvo, zváranie

V prípade záujmu a ak Vás čokoľvek zaujalo alebo máte otázky neváhajte ma kontaktovať

prenájom boho slávobrána

Hľadáte ďalšie rekvizity na Vašu vysnívanú svadbu máme v ponuke aj zlaté zrkadlo ďalšie drobnosti na oslavy a svadby alebo fotenia. Nájdete tam množstvo inšpirácie na dodávateľov ale aj výzdoby alebo dary pre hostí.

Fotky nám robila šikovná Viktória Suchánová

a úžasný Ján Kiripolsky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.