Košík

0

ŽIVOT

Kovová slamka

Aj malý krok je krok! 🤗 Jednorazové plasty, obaly a celkovo odpad sú dosť preberaná záležitosť na celom svete.
V našej domácnosti to vnímame veľmi a obmedzujeme, ako sa dá už dlho! �� Plátené tašky, rôzne sieťky z cibuľovín používame na ovocie a zeleninu, drogériu čapujeme do starých plastových nádob, kompostujeme a podobne drobnosti, ktoré však brutálne ovplyvňujú náš odpad.
Ten kto chce pri nakupovaní aj rozmýšľa do budúcna. 🤗
Inak odkedy vnímame plasty a zbytočné obaly, sáčky a podobne za nechcené a zbytočnosti 😃 dosť aj ušetríme na blbostiach, pretože to radšej nekúpime, lebo sak načo 🙄 a má to 30 obalov, a to nechceme tak kúpime iba tie základné potraviny, ktoré, aj spotrebujeme alebo ich aspoň môžeme viac krát použiť.
Napríklad sklenené nádoby, alebo novinkou v našej domácnosti sú kovové slamky 🥰 od www.kovovaslamka.sk 👌za čo veľmi ďakujeme ♥️
Už, keď som sa rozpísala ešte jeden príklad ma napadol. 
Keď som so sestrou pracovala v obchode neznášali sme, keď si zákazníci pýtali milión sáčkov na tovar, ktorý bol už aj tak zabalený (samozrejme najlepšie zabaliť každý tovar zvlášť do vlastného vrecka) 🙈 a keď sme povedali, že sú spoplatnené tak si vytiahli z vrecka svoje vlastné a zabalili, aj tak 😳😧 vždy sme nechápavo pozerali, načo si pýtaš ďalšie 3 vrecká, keď sám máš v kabelke asi 5 ??? Čo s tým robia??
A to musím povedať, že vždy robili iba starší ľudia... práve tí, ktorí boli naučení kedysi nosiť sieťky a plátené tašky sa idú zadrhnúť za igelitovým vreckom len, preto, že je zadarmo 🙈 Alebo si v potravinách z rolky natrhá asi 10 schová si a ide ďalej... to nepochopím nikdy!

One comment on “Kovová slamka

Lenka
Peťa

❤️❤️❤️ krasne fotky

Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Kto som

Najnovšie články

Trošku Na Zamyslenie

Vianočná výzdoba

Domáce rafaelo

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Warning: The account for mlfashion.sk and lenka_zigova needs to be reconnected.
Due to Instagram platform changes on March 2, 2020, this Instagram account needs to be reconnected to allow the feed to continue updating. Reconnect on plugin Settings page

Z môjho eshopu

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial