Košík

0

Svadba podľa mňa

Svadba

Už roky ma baví tvoriť a vyzdobovať či už každé Vianoce náš dom, alebo tematicky vyzdobovať oslavy narodenín, viazať kytice a vyrábať vence a rôzne ozdoby a DIY  dekorácie, rozhodla som sa aj pre svadobnú výzdobu. V hlave som mala veľa predstáv asi ako každá nevesta. Vzhľadom na prekrásne priestory v NECO som však nepotrebovala veľa. Príprava sály, kvetinová výzdoba, výroba slávobrány a celkovo príprava svadby ma očarila.

blog

Slávobrána

Slávobrána ja vyrobená z drevených trámov v odtieni agát. Na kovovom špici je vyzvárané symbolicky srdce na znak lásky. V mieste kvetinovej výzdoby sú umiestnené dva hroty na prichytenie Florexu (aranžovacia hmota na kvety) alebo priamo kvetín. Rozmer slávobrány je 192 x 235 cm (šxv).  Výborná ako pozadie pre fotenie ale aj na obrad

Cena: 50€/deň + doprava dohodou 

prenájom boho slávobrána
prenájom boho slávobrána
prenájom slávobrána
predaj ručne vyrobenej party pre nevestu zo sušených kvetov
Foto:Ján Kiripolsky

Milujem tvoriť a taktiež milujem prírodu, kvety a sušené kvety a tak vznikla prvá čelenka špeciálne na moju rozlúčku so slobodou. Vtedy mi ju vyrobila moja sestra. ♥

Bolo to pre mňa veľmi výnimočné. Ručne vyrobená a hlavne nie umelá ale prírodná so sušených kvetov. Samozrejme najväčšia hodnota bola práca mojej sestry! Svadba a rozlúčka sú skutočne výnimočné slávnosti a dni v našich životoch a tak je krásne obdarovať sa niečím výnimočným ako je napríklad pre nevestu závoj s čelenkou. 

Cena: klikni na viac info

predaj ručne vyrobenej party pre nevestu zo sušených kvetov
Foto:Ján Kiripolsky

Zrkadlo

Zlaté zrkadlo na nálepku s rozmerom 90 x 60 cm. (Nálepka nie je súčasťou zrkadla)

Cena: 40€/deň

Nálepku odporúčam objednať u Drobec svadobná grafika, ktorá Vám vyrobí nálepku s Vašimi menami a dátumom svadby za super ceny.

Inšpirácia zdobenie stolov

Zvolila som teplé farby jesene ako napríklad oranžovú s tmavo bordovú v kombinácii jemnej svadobnej bielej a živej zelene, ktoré sa dokonale hodili do priestorov vinárskeho domu z dreva a tehly. Veľmi pekné sú zemité farby spolu s bielou, ľan, jutovinou. Obľubujem taktiež makramé prvky. 

Cena:  dohodou 

svadba

Dary pre svadobných hostí

Medovníčky

Mám neskutočne šikovné dodávateľky. Ak by ste mali záujem viem zabezpečiť medovníčky podľa Vašich predstáv. Treba ich však objednať niekoľko mesiacov v predstihu, keďže sú šikuľky veľmi vyťažené. Medovníčky bola skvelá voľba pre hostí. Zvolili sme malé srdce s nápisom ,,láska“ a malým zlatým srdiečkom. Jednoduché a pekné.

svadba
svadba

V jednoduchosti je krása

Uprednostňujem prírodné odtiene, drevené dekorácie, sklo, sušené kvety kombináciou so živým materiálom, minimalizmus

Ak Vás čokoľvek zaujalo alebo máte otázky neváhajte ma kontaktovať

Dodávatelia Inšpirácia

Tlačoviny

Viktória Suchánová

Ndizajn

Drobec

NoiArt

Fotograf

Viktória Suchánová  – K Viktórii som sa dostala náhodou cez nášho svadobného fotografa Janka, ktorý ju zobral fotiť na našu svadbu. Som mu za to nesmierne vďačná ich kombinácia bola dokonalá! Spravili nám neskutočné fotky o akých som ani nesnívala. Viki je veľmi šikovná fotografka. Jej fotku zverejnil aj časopis VOGUE v Taliansku. V časopise SVADBA 2021 nájdete dokonca našu fotku zo svadby, ktorú robila Viktória a ďalšie jej fotky. 

www.viktoriasphoto.wixsite.com

Ján Kiripolský – Šikovný a talentovaný fotograf, ktorého sme si zvolili a urobili by sme tak znovu! Sme nesmierne spokojní

www.kirifoto.sk

 

Miesto pre svadbu

Podľa mňa najkrajšie miesta na svadbu

NECO Winery

Starý dom 

Wiegerova vila

Fotky priestorov NECO z našej svadby nájdete v článku NECO WINERY

Foto:

Ján Kiripolský

Viktória Suchánová

Lenka Miháliková