Košík

0

INŠPIRÁCIA, ŽIVOT

Vianočná výzdoba

Vyžívam sa vo výzdobe nášho domčeka a jeden z mnohých vecí na, čo som sa neskutočne tešila bola štedrovečerná večera. Hlavne, ako krásne vyzdobím stôl a vytvorím tým aj slávnostnú atmosféru a na šalát! Musím sa pochváliť, lebo ten šalát robím dokonalý, jak od mamy! 😀 K stolu sme pozvali aj našu susedku a kamarátku Kiku a môjho otca, aby nebol sám, už tretie Vianoce trávi s nami u nás. 🙂 Samozrejme nesmela chýbať ani Maggie! Kika jej spravila mašličku na krku a bola rozkošná ako taký darček. ♥

Minimalistický štýl a hlavné prírodné materiály máme radi v každom ohľade, a tak to musí byť aj na Vianoce! 🙂 Bavlnená stará látka, z ktorej som ušila utierky. Pár vetvičiek som priviazala jutovým špagátom zapichla doň krásne pierko a hotovo. Na stôl svietniky som vytvorila z vetvičiek zo stromčeka, ktoré som zaliala vodou v sklenenej fľaši. V meste som kúpila klasické biele kónické sviečky, ktoré sú však malé. Musela som ich omotať špagátom v spodnej časti aby sa mi neutopili. 😀 Rozmýšľam, že presne také urobím aj na stoly na našej svadbe, len použijem napríklad eukalyptus namiesto jedličky. 🙂 Čo by ste na to povedali? Myslím, že by to mohlo byť pekné na stoloch.

2 comments on “Vianočná výzdoba

Lenka
Viki

krásna výzdoba 🙂 presne takto si to predstavujem aj ja

WHEN PIGS FLY

Reply
Lenka
Lenka

Ďakujem 🙂 som rada, že sa ti páči. 🙂

Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.